MÖBLER / Bord / Syvagn 10471144
nr 1047 1144
Syvagn
50/60-tal, teak, längd: 60 cm, höjd: 60 cm
Kondition: fanérskador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 20:09:42
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)